Top
Nowości w sklepie

O mnie

Cześć!  Jestem Ewa i niedługo skończę 35 lat, pochodzę z Tuszyna pod Łodzią, od 10 lat mieszkam w Warszawie.

Wciąż marzę o swoim miejscu na ziemi… Ta strona ma być początkiem do spełnienia tego marzenia.

Łapiąc wiatr w żagle, podróżuje i odkrywam. Mój świat zwłaszcza twórczy to prawdziwa wyprawa w świat projektowania i jeszcze bardziej ekscytującej realizacji. Staram się być otwarta na codzienne wyzwania, by czerpać z życia pełnymi garściami.

Jestem miłośniczką aromatycznej kawy z mlekiem ( od której jestem uzależniona) i bezy. Uwielbiam długie spacery po lesie i relaks na łonie natury. Jestem niepoprawną marzycielką i uwielbiam kwiaty. Kocham podróże te małe i duże.

Strona www.ewawronka.pl jest zwieńczeniem mojego 8 letniego dorobku artystycznego. Na tej stronie wreszcie udało mi się zebrać wszystkie projekty w jakich brałam udział przez ten czas. Strona pokazuje pozytywne aspekty mojej twórczości, która pomogła mi przetrwać, życiowe prywatne porażki (m.in. rozwód).

W 2007 roku zdobyłam tytuł Inżyniera na kierunku Fizyka Techniczna na Politechnice Łódzkiej. Na studiach rozpoczęłam swoją przygodę z tworzeniem stron www.

W 2011 roku w moje życie wkroczyła technika haftu sutasz. Od tamtej pory cały czas ulepszam swoją technikę tworząc dla Was biżuterię ślubną i okazjonalną dbając o najdrobniejsze szczegóły. Sutasz dla mnie to nie tylko hobby to coś więcej. To radość wewnętrzna, wyciszenie, spokój.

Biżuteria wykonana w technice sutasz wykonywana jest z wysokiej jakości sznurków sutasz firmy PEGA. W moich pracach sznureczki sutaszu oplatają kryształy Swarovskiego, kamienie naturalne i drobne koraliki. Biżuteria sutasz jest zawsze zaimpregnowana i dwustronna co czyni ją lekką i unikatową.

Przełom roku 2015 / 2016 to czas dla mnie wielkich zmian, odnalezienia siebie, podźwignięcia się po zawiłych perypetiach życiowych. Niestety czas kwarantanny u mnie trwał aż do połowy 2018. Tworzyć tworzyłam, ale przez rozwód i negatywne doświadczenia jakie mnie spotkały, czułam że wegetuje. Ten czas, rodzina, wspaniali przyjaciele na dobre i na złe Kasia, Ania, Elwira, Karolina, Jola, Milena, Monika, Marzena, pokazali mi jakie życie jest piękne, szalone i wartościowe. Ten czas wyciszenia pokazał mi jak połączyć pasję podróżowania, tworzenia stron www i tworzenia biżuterii oraz organizacji tematycznych sesji zdjęciowych .
Na tej stronie zobaczycie wszystko to co jest dla mnie wartościowe i pozwala mi się realizować. Nowa strona nowy początek.

Po wielu latach pracy i zawiłościach udało mi się stworzyć dwie marki biżuteria sutasz EVA SUTASZ i bransoletki z naturalnych kamieni MORSCODE.STYLE. Każdy kto ma jakaś pasje wie dobrze jak ciężko jest sprecyzować się w danej technice gdy otacza nas tyle wspaniałości.

Jak to się mówi nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

Te dwie marki obudziły we mnie też pasję do fotografii produktowej i portretowej. Także będzie kolorowo i wesoło.

Serdecznie Was zapraszam do śledzenia mojego bloga od którego wszystko się zaczęło.

Oferuję Państwu ręcznie robioną biżuterię, która powstaje z wielkiej pasji i jest spełnieniem marzenia o posiadaniu własnej kolekcji biżuterii. W ofercie znajdziecie Państwo biżuterię na co dzień wykonaną z naturalnych kamieni, które jak wiadomo dzięki swoim właściwościom pomagają nam przezwyciężać przeciwności losu. Dzięki temu iż jest to wykonywana ręcznie na zamówienie biżuteria, jest możliwość wyboru  odpowiedniego dla Siebie naturalnego kamienia, który wesprze Państwa wewnętrzną siłę. W biżuterii z naturalnymi kamieniami są do wyboru bransoletki morsecode, w których to dodatkowo kamienie pomagają mi napisać znak zodiaku bądź ważną dla Państwa życiową sentencję, przy użyciu kodu morsa. Drugą do wyboru jest kolekcja Zodiac oraz Zodiac Mat Men, w których to na pięknej, unikatowej drewnianej przekładce jest wygrawerowany znak zodiaku. Bransoletka dodatkowo może być spersonalizowana poprzez wybór kamieni, które będą wsparciem w życiu codziennym. Największą dumą, od której wszystko się zaczęło i którą chcę Państwu zaoferować jest biżuteria wykonana techniką sutasz, która skradła moje serce. W ofercie można znaleźć kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki sutasz na co dzień oraz wyjątkowe okazje (śluby). Jest to robiona na zamówienie biżuteria, dlatego też jest możliwość wyboru wzoru gotowego, a także możliwość samodzielnego stworzenia niepowtarzalnego projektu (oczywiście bardzo chętnie w tym pomogę). Moje prace wykonane w technice sutasz mogą się pochwalić pięknym wykonaniem zarówno z przodu jak i z tył, gdyż tył wykonanej przeze mnie biżuterii wykończony jest rzadko spotykanym haftem koralikowym. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z moją oferta na www.ewawronka.pl, a także do śledzenia mnie na mediach społecznościowych, gdyż tam staram się na bieżąco chwalić moimi cudeńkami.