O mnie

Cześć!  Jestem Ewa i mam 35 lat, pochodzę z Tuszyna pod Łodzią, od 10 lat mieszkam w Warszawie.

Wciąż marzę o swoim miejscu na ziemi… Ta strona ma być początkiem do spełnienia tego marzenia.

Łapiąc wiatr w żagle, podróżuje i odkrywam. Mój świat zwłaszcza twórczy to prawdziwa wyprawa w świat projektowania i jeszcze bardziej ekscytującej realizacji. Staram się być otwarta na codzienne wyzwania, by czerpać z życia pełnymi garściami.

Jestem miłośniczką aromatycznej kawy z mlekiem ( od której jestem uzależniona) i bezy. Uwielbiam długie spacery po lesie i relaks na łonie natury. Jestem niepoprawną marzycielką i uwielbiam kwiaty. Kocham podróże te małe i duże.

Strona www.ewawronka.pl jest zwieńczeniem mojego 9 letniego dorobku artystycznego. Na tej stronie wreszcie udało mi się zebrać wszystkie projekty w jakich brałam udział przez ten czas. Strona pokazuje pozytywne aspekty mojej twórczości, która pomogła mi przetrwać.

W 2007 roku zdobyłam tytuł Inżyniera na kierunku Fizyka Techniczna na Politechnice Łódzkiej. Na studiach rozpoczęłam swoją przygodę z tworzeniem stron www.

W 2011 roku w moje życie wkroczyła technika haftu sutasz. Od tamtej pory cały czas ulepszam swoją technikę tworząc dla Was biżuterię ślubną i okazjonalną dbając o najdrobniejsze szczegóły. Sutasz dla mnie to nie tylko hobby to coś więcej. To radość wewnętrzna, wyciszenie, spokój.

Biżuteria wykonana w technice sutasz wykonywana jest z wysokiej jakości sznurków sutasz firmy PEGA. W moich pracach sznureczki sutaszu oplatają kryształy Swarovskiego, kamienie naturalne i drobne koraliki. Biżuteria sutasz jest zawsze zaimpregnowana i dwustronna co czyni ją lekką i unikatową.

Przełom roku 2015 / 2016 to czas dla mnie wielkich zmian, odnalezienia siebie, podźwignięcia się po zawiłych perypetiach życiowych. Niestety czas kwarantanny u mnie trwał aż do połowy 2018. Tworzyć tworzyłam, ale czułam, że wegetuje. Ten czas, rodzina, wspaniali przyjaciele na dobre i na złe Kasia, Ania, Elwira, Karolina, Jola, Milena, Monika, Marzena, pokazali mi jakie życie jest piękne, szalone i wartościowe. Ten czas wyciszenia pokazał mi jak połączyć pasję podróżowania, tworzenia stron www i tworzenia biżuterii oraz organizacji tematycznych sesji zdjęciowych .
Na tej stronie zobaczycie wszystko to co jest dla mnie wartościowe i pozwala mi się realizować. Nowa strona nowy początek.

Po wielu latach pracy i zawiłościach udało mi się stworzyć dwie marki biżuteria sutasz EVA SUTASZ i bransoletki z naturalnych kamieni MORSCODE.STYLE. Każdy kto ma jakaś pasje wie dobrze jak ciężko jest sprecyzować się w danej technice gdy otacza nas tyle wspaniałości.

Te dwie marki obudziły we mnie też pasję do fotografii produktowej i portretowej. Także będzie kolorowo i wesoło.

Serdecznie Was zapraszam do śledzenia mojego bloga od którego wszystko się zaczęło.