Witajcie, z tej strony Ania jestem siostrą Ewy.
Dziś rozpoczynam nowy projekt „Tajemna moc kamieni do znaku zodiaku”
Ewa z kamieniami przebywa na co dzień, a ja już od dłuższego czasu interesuje się kamieniami naturalnymi dlatego postanowiłyśmy połączyć siły i Was wciągnąć w to zamiłowanie. Co jakiś czas będę na blogu umieszczała ciekawostki dotyczące kamieni naturalnych i ich związku z danym znakiem zodiaku. Dziś zaczyna się Strzelec i jemu przyjrzymy się bliżej. Z sentymentem o nim piszę, bo dotyczy on mojej siostry. Tak Ewa to Strzelec i zdradzę Wam po cichu, że urodzinki ma 5 grudnia.

Kamienie dla znaku zodiaku Strzelec

Strzelec to dziewiąty znak zodiaku. Jego łacińska nazwa to Sagittarius. Żywiołem astrologicznym Strzelca jest ogień, a jego szczęśliwe kolory to czerwień, która idealnie związana jest z żywiołem tego znaku oraz biel oddająca czystość, prawdę, uczciwość i honor Strzelca.

Kamienie sprzyjające zodiakalnym strzelcom to

  • ametyst, który jest pomocny w zwalczaniu uzależnień;
  • awenturyn zielony – kamień szczęścia;
  • opal dający radość życia;
  • sodalit kamień rozjaśniający umysł oraz
  • szafir symbolizujący wierność, czystość i skromność.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca są spokojne, ciepłe i otwarte na poznawanie świata. Strzelce są optymistami i potrafią zarazić innych ochotą do życia. Jako osoby o pogodnym usposobieniu bardzo lubią towarzystwo innych ludzi, łatwo nawiązują kontakty oraz są lubiani w towarzystwie. Cechują się także dużą wrażliwością przez co są wrażliwi na krzywdę i zawsze skłonni do bezinteresownej pomocy.

Zodiakalny strzelec jest pracowity i przedsiębiorczy co sprawia, że lubi nowe projekty, jednak jeśli nie widzi szybko efektów swojej pracy, zniechęca się do dalszego działania. Strzelec w miłości otwarcie i bezpośrednio wyraża swoje zainteresowanie płcią przeciwną, aczkolwiek
nie będąc domatorem nie śpieszy mu się do zakładania rodziny. Małżeństwo jest dla niego więzieniem, dlatego woli się bawić i korzystać z życia.

Szczęśliwe kamienie dla Strzelca

w bransoletkach autorstwa mojej siostry Ewy

Kolekcja bransoletek z naturalnych kamieni ZODIAC