Top
Nowości w sklepie

ZIMOWA KRAINA INKÓW

Piękna Macademian Girl i jej stylizacja modowa Zimowa Kraina Inków z udziałem mojej biżuterii sutasz. Na zdjęciach widzicie kolczyki sutasz Agua Blue z kolekcji DAHLIA
Oto cytat z bloga Macademian Girl i kilka zdjeć z tej stylizacji.

Odkąd pokazywałam Wam swoją stylizację z bikini w azteckie szlaczki, minęło sporo czasu. Kostium kąpielowy zdążyłam już zamienić na cieplutki sweter, a upalny Dubaj – na pracowitą, warszawską jesień. 
 Nadal jednak chętnie sięgam po tradycyjne wzory rodem ze starożytnej Ameryki Południowej. Tym razem nie mogę się zdecydować, czy print na moim poncho bardziej przypomina ornamenty Azteków, czy Inków. O różnicach między tymi plemionami historyk mógłby opowiadać godzinami, ale wytwarzane przez nie tkaniny były do złudzenia podobne: z deseniami opartymi na prostych, geometrycznych kształtach i zawsze w żywych kolorach. Swoją barwną narzutkę włożyłam na sweter w kolorze musztardy. Jest na tyle długi, że spokojnie może zastąpić sukienkę, a puchate pompony przy golfie dowcipnie nawiązują do frędzli przy poncho. Do okiełznania efektu różnorodności faktur, wykorzystałam kolorystyczne duety 
 Długie, burgundowe kozaki zestawiłam z rajstopami w identycznym odcieniu (świetny sposób na wydłużenie nóg!), a kolor zabawnych, futrzastych nauszników nawiązuje do błękitu na poncho. Uwielbiam ten zimowy dodatek! Po co marznąć, skoro dostępne są tak fantastyczne akcesoria? Tym bardziej, że jednocześnie ożywią stylizacje i zapewnią ciepło! 
 Jeśli nauszniki wydają się Wam zbyt frywolne, wystarczy dodać kolczyki, elegancką torebkę i czerwień chili na ustach. W końcu pikantne papryczki to jedna z ulubionych przypraw starożytnych Inków.

Opinie klientów

I'm in love with my website.  Still can't believe how gorgeous it looks and I was able to do it...

Lena

5.0
2016-05-03T18:05:39+02:00

Lena

I'm in love with my website.  Still can't believe how gorgeous it looks and I was able to do it all by myself.  Your designs and customer support truly can not be beat.  Your awesome and I tell everyone I know looking for a site about your gorgeous themes.
Holy Cow does my new site look AWESOME!  My traffic has doubled since going live and all my readers love...

Amanda

5.0
2016-05-03T18:07:52+02:00

Amanda

Holy Cow does my new site look AWESOME!  My traffic has doubled since going live and all my readers love the new site.  I get so many compliments on how pretty it is.  The best is that people think I spent a fortune to have it designed.
Thank you for everything you did to help me get my site up and running.  Being new to wordpress your...

Anabelle

5.0
2016-05-03T18:24:44+02:00

Anabelle

Thank you for everything you did to help me get my site up and running.  Being new to wordpress your video tutorials really helped.  Love that you provide support and that I can actually get in contact with you when I have questions.
5
3