Top
Nowości w sklepie

Wyniki – KONKURS MUSZELKA

Witajcie, bardzo Was przepraszam za opóźnienie w ogłoszeniu wyników, ale przeziębienie dało mi się we znaki i natłok szycia.
Pracuję nad nowym projektem i niestety efektu końcowego nie mogę Wam pokazać, ale kilka szczegółów z realizacji jak najbardziej. Publikacja projektu niestety przewidziana na przyszły rok, ale uwierzcie mi na pewno będzie warto.

Oto kilka zdjęć z realizacji 🙂

A teraz wyniki, bo na pewno na nie czekacie.

W konkursie MUSZELKA do rozdania było 5 bransoletek.

W zabawie wzięły udział:

 1. Malu
 2. Karolina Barańska
 3. Marzena Gabińska
 4. Dorota Andrzejczyk
 5. Małgorzata Adamkiewicz
 6. Klaudia Baran
 7. Magdalena Tlałka
 8. Monika Łukasiak
 9. Ala Nowak
 10. Katarzyna Dudek
 11. Anna Taborowska
 12. Agnieszka Paluch

Skorzystałam do wygenerowania wyników generatora losowego dostępnego w Google. Dodatkowo bransoletki w kolejności losowania zostały przypisane tak jak sugerowałyście, że Wam się podobają. Decydowała kolejność losowania. Pozostałe zostały przypisane według listy ze strony z konkursem.
Pięć bransoletek i wędrują one do pięciu osób oto one:

 1. Anna Taborowska – ELEGANCE
 2. Monika Łukasiak – LETNI RÓŻ
 3. Dorota Andrzejczyk – ZIELONA MOC
 4. Klaudia Baran – MARYNARSKA
 5. Ala Nowak – WODNY ŚWIAT

Bardzo serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy kontakt@ewawronka.pl w celu podania adresu do wysyłki prezentu.

Pozdrawiam ciepło

Ewa

Oferuję Państwu ręcznie robioną biżuterię, która powstaje z wielkiej pasji i jest spełnieniem marzenia o posiadaniu własnej kolekcji biżuterii. W ofercie znajdziecie Państwo biżuterię na co dzień wykonaną z naturalnych kamieni, które jak wiadomo dzięki swoim właściwościom pomagają nam przezwyciężać przeciwności losu. Dzięki temu iż jest to wykonywana ręcznie na zamówienie biżuteria, jest możliwość wyboru  odpowiedniego dla Siebie naturalnego kamienia, który wesprze Państwa wewnętrzną siłę. W biżuterii z naturalnymi kamieniami są do wyboru bransoletki morsecode, w których to dodatkowo kamienie pomagają mi napisać znak zodiaku bądź ważną dla Państwa życiową sentencję, przy użyciu kodu morsa. Drugą do wyboru jest kolekcja Zodiac oraz Zodiac Mat Men, w których to na pięknej, unikatowej drewnianej przekładce jest wygrawerowany znak zodiaku. Bransoletka dodatkowo może być spersonalizowana poprzez wybór kamieni, które będą wsparciem w życiu codziennym. Największą dumą, od której wszystko się zaczęło i którą chcę Państwu zaoferować jest biżuteria wykonana techniką sutasz, która skradła moje serce. W ofercie można znaleźć kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki sutasz na co dzień oraz wyjątkowe okazje (śluby). Jest to robiona na zamówienie biżuteria, dlatego też jest możliwość wyboru wzoru gotowego, a także możliwość samodzielnego stworzenia niepowtarzalnego projektu (oczywiście bardzo chętnie w tym pomogę). Moje prace wykonane w technice sutasz mogą się pochwalić pięknym wykonaniem zarówno z przodu jak i z tył, gdyż tył wykonanej przeze mnie biżuterii wykończony jest rzadko spotykanym haftem koralikowym. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z moją oferta na www.ewawronka.pl, a także do śledzenia mnie na mediach społecznościowych, gdyż tam staram się na bieżąco chwalić moimi cudeńkami.