Top
Nowości w sklepie

Wyniki Candy u Evy :)

Witajcie moi drodzy 🙂 Przepraszam też Was za opóżnienie w ogłoszeniu wyników, ale wybór był bardzo trudny. W zabawie wzieło udział 43 osoby.

Oto lista osób, które wzieły udział w zabawie:
1. Katarzyna
2. malkama
3. Katarzyna
4. Wombasia
5. Marcelina
6. Dronka 🙂
7. iwona
8. Joanna
9. Ania
10. Edyta
11. Joanna
12. dudqa
13. Gosiektkacz
14. krutka
15. malami
16. Maria
17. moniFaktura
18. La Raposa
19. Aasia
20. LeMaMa
21. IwonaU
22. iza
23. Renik
24. Ola
25. ToTylkoJa
26. Beata
27. thinking
28. Kaasia
29. Magda R.
30. AniaDebska
31. Monia
32. Magdalena Vehby
33. Dorota
34. bea
35. Cypripedium
36. iwona
37. go_siek
38. Joanna_26
39. kokoszkowa
40. Paillette
41. mama magenisiowa
42. inga
43. Wildflower
Teraz długo wyczekiwane wyniki 🙂
Właścicielką kolczyków „Biedronki” jest numer 23. Pod tym numerkiem mamy Renik
Serdecznie gratuluje i proszę o kontakt mailowy 🙂
Teraz długo wyczekiwana nagroda za najciekawszy komentarz. Dziękuje Wam wszystkim za miłe słowa. Dużo one dla mnie znaczą. Miałam spory problem w wyborze jednej osoby, ale wybrałam.
Kolczyki z poniższego zdjęcia powędrują do Aasi

Serdecznie gratuluje i ciepło Was pozdrawiam 🙂

Karolina Kaszuba

Pani Ewo!
Współpraca z Panią była dla mnie czystą przyjemnością. Sutasz, który Pani dla mnie wykonała był (jest) przepiękny. Dzięki niemu poczułam się w tym wyjątkowym dniu jak księżniczka. Biżuteria tak delikatna, a zarazem bogata przykuła oko niejednego Gościa weselnego, a na zdjęciach wygląda zjawiskowo.
Polecam współpracę z tak utalentowanymi ludźmi!
Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.

Karolina Kaszuba

Ewa Wronka - Sutasz (soutache) Biżuteria sutasz | Biżuteria ślubna sutasz | Kolczyki sutasz | Bransoletki sutasz. Biżuteria z kamieni naturalnych. 100% hand made
5
2016-05-03T18:24:44+02:00

Karolina Kaszuba

Pani Ewo! Współpraca z Panią była dla mnie czystą przyjemnością. Sutasz, który Pani dla mnie wykonała był (jest) przepiękny. Dzięki niemu poczułam się w tym wyjątkowym dniu jak księżniczka. Biżuteria tak delikatna, a zarazem bogata przykuła oko niejednego Gościa weselnego, a na zdjęciach wygląda zjawiskowo. Polecam współpracę z tak utalentowanymi ludźmi! Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.
1
Ewa Wronka - Sutasz (soutache) Biżuteria sutasz | Biżuteria ślubna sutasz | Kolczyki sutasz | Bransoletki sutasz. Biżuteria z kamieni naturalnych. 100% hand made

Z miłości do piękna, biżuteria, która spełni oczekiwania każdej kobiety i mężczyzny.

Oferuję Państwu ręcznie robioną biżuterię, która powstaje z wielkiej pasji i jest spełnieniem marzenia o posiadaniu własnej kolekcji biżuterii. W ofercie znajdziecie Państwo biżuterię na co dzień wykonaną z naturalnych kamieni, które jak wiadomo dzięki swoim właściwościom pomagają nam przezwyciężać przeciwności losu. Dzięki temu iż jest to wykonywana ręcznie na zamówienie biżuteria, jest możliwość wyboru  odpowiedniego dla Siebie naturalnego kamienia, który wesprze Państwa wewnętrzną siłę. W biżuterii z naturalnymi kamieniami są do wyboru bransoletki morsecode, w których to dodatkowo kamienie pomagają mi napisać znak zodiaku bądź ważną dla Państwa życiową sentencję, przy użyciu kodu morsa. Drugą do wyboru jest kolekcja Zodiac oraz Zodiac Mat Men, w których to na pięknej, unikatowej drewnianej przekładce jest wygrawerowany znak zodiaku. Bransoletka dodatkowo może być spersonalizowana poprzez wybór kamieni, które będą wsparciem w życiu codziennym. Największą dumą, od której wszystko się zaczęło i którą chcę Państwu zaoferować jest biżuteria wykonana techniką sutasz, która skradła moje serce. W ofercie można znaleźć kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki sutasz na co dzień oraz wyjątkowe okazje (śluby). Jest to robiona na zamówienie biżuteria, dlatego też jest możliwość wyboru wzoru gotowego, a także możliwość samodzielnego stworzenia niepowtarzalnego projektu (oczywiście bardzo chętnie w tym pomogę). Moje prace wykonane w technice sutasz mogą się pochwalić pięknym wykonaniem zarówno z przodu jak i z tył, gdyż tył wykonanej przeze mnie biżuterii wykończony jest rzadko spotykanym haftem koralikowym. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z moją oferta na www.ewawronka.pl, a także do śledzenia mnie na mediach społecznościowych, gdyż tam staram się na bieżąco chwalić moimi cudeńkami.