Top
Nowości w sklepie

Warsztaty – Filcowanie na mokro i sucho 17.03.2012r


Witajcie 🙂
Oj działo się działo ostatnio. Z warsztatami dotarlam do Przedszkola Miejskiego nr 199 w Łodzi.
Uczestnikami warsztatów filcowania była Kadra Pedagogiczna, ale powiem Wam szczerze atmosfera rewelacyjna.
Panie są tak pogodne, zdolne, odpowiedzialne, że z czystym sumieniem mogę Wam polecić to Przedszkole. Tak Przedszkole przez duże „P”, bo tam napewno wspaniale zadbają o Wasze pociechy. Sale dla dzieci są pięknie udekorowane, jak się wchodzi to czuć ciepło i spokój.
Duża przestrzeń przed budynkiem bogato zagospodarowana w plac zabaw. Cały teren jest dobrze zabezpieczony, by dziecko samo z terenu przedszkola nie wyszło.
Co tu dużo opowiadać sami zobaczcie jak wygląda Przedszkole Miejskie nr 199 na ul. Łąkowej 13 w Łodzi:
Teraz jest tam pięknie, a jak zrobi się zielono będzie jeszcze piękniej 🙂
Serdecznie z tego miejsca pozdrawiamy uczestniczki warsztatów:
Katarzynę, Agnieszkę, Lucynę, Katarzynę, Emilię, Jolantę, Małgosię, Mirosławę, Małgosię, Agnieszkę, Aleksandrę i Dorotę 🙂
Na zajęciach filcowania Panie poznały metodę filcowania na sucho i na mokro.
Panie wykonały filcowe kurczaczki oraz piękne kwiaty.
Ciężko wszystko opisać dlatego zapraszam do obejrzenia fotorelacji z warsztatów 🙂
Karolina Kaszuba

Pani Ewo!
Współpraca z Panią była dla mnie czystą przyjemnością. Sutasz, który Pani dla mnie wykonała był (jest) przepiękny. Dzięki niemu poczułam się w tym wyjątkowym dniu jak księżniczka. Biżuteria tak delikatna, a zarazem bogata przykuła oko niejednego Gościa weselnego, a na zdjęciach wygląda zjawiskowo.
Polecam współpracę z tak utalentowanymi ludźmi!
Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.

Karolina Kaszuba

Ewa Wronka - Sutasz (soutache) Biżuteria sutasz | Biżuteria ślubna sutasz | Kolczyki sutasz | Bransoletki sutasz. Biżuteria z kamieni naturalnych. 100% hand made
5
2016-05-03T18:24:44+02:00

Karolina Kaszuba

Pani Ewo! Współpraca z Panią była dla mnie czystą przyjemnością. Sutasz, który Pani dla mnie wykonała był (jest) przepiękny. Dzięki niemu poczułam się w tym wyjątkowym dniu jak księżniczka. Biżuteria tak delikatna, a zarazem bogata przykuła oko niejednego Gościa weselnego, a na zdjęciach wygląda zjawiskowo. Polecam współpracę z tak utalentowanymi ludźmi! Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.
1
Ewa Wronka - Sutasz (soutache) Biżuteria sutasz | Biżuteria ślubna sutasz | Kolczyki sutasz | Bransoletki sutasz. Biżuteria z kamieni naturalnych. 100% hand made

Z miłości do piękna, biżuteria, która spełni oczekiwania każdej kobiety i mężczyzny.

Oferuję Państwu ręcznie robioną biżuterię, która powstaje z wielkiej pasji i jest spełnieniem marzenia o posiadaniu własnej kolekcji biżuterii. W ofercie znajdziecie Państwo biżuterię na co dzień wykonaną z naturalnych kamieni, które jak wiadomo dzięki swoim właściwościom pomagają nam przezwyciężać przeciwności losu. Dzięki temu iż jest to wykonywana ręcznie na zamówienie biżuteria, jest możliwość wyboru  odpowiedniego dla Siebie naturalnego kamienia, który wesprze Państwa wewnętrzną siłę. W biżuterii z naturalnymi kamieniami są do wyboru bransoletki morsecode, w których to dodatkowo kamienie pomagają mi napisać znak zodiaku bądź ważną dla Państwa życiową sentencję, przy użyciu kodu morsa. Drugą do wyboru jest kolekcja Zodiac oraz Zodiac Mat Men, w których to na pięknej, unikatowej drewnianej przekładce jest wygrawerowany znak zodiaku. Bransoletka dodatkowo może być spersonalizowana poprzez wybór kamieni, które będą wsparciem w życiu codziennym. Największą dumą, od której wszystko się zaczęło i którą chcę Państwu zaoferować jest biżuteria wykonana techniką sutasz, która skradła moje serce. W ofercie można znaleźć kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki sutasz na co dzień oraz wyjątkowe okazje (śluby). Jest to robiona na zamówienie biżuteria, dlatego też jest możliwość wyboru wzoru gotowego, a także możliwość samodzielnego stworzenia niepowtarzalnego projektu (oczywiście bardzo chętnie w tym pomogę). Moje prace wykonane w technice sutasz mogą się pochwalić pięknym wykonaniem zarówno z przodu jak i z tył, gdyż tył wykonanej przeze mnie biżuterii wykończony jest rzadko spotykanym haftem koralikowym. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z moją oferta na www.ewawronka.pl, a także do śledzenia mnie na mediach społecznościowych, gdyż tam staram się na bieżąco chwalić moimi cudeńkami.