Top
Nowości w sklepie

Szyje się szyje :) 77,78 kolczyki sutasz

Wow niedługo święta, a u mnie sporo zajęć. Szczerze nie zaczełam jeszcze przygotowywań. A Wy? U mnie w tym roku święta w rozjazdach najpierw za Mińsk Mazowiecki, a potem w drugą stroną, bo w okolice Łodzi 🙂
Czekają nas święta w rozjazdach. Ciekawa jestem jakie one będą. Mam nadzieje, że spokojne i bez rozczarowania. Tak wogóle to marzą mi się prawdziwe święta w domu. Ubrana choineczka, klimat, gotowanie wtedy miałąbym możliwość wykazania się no i dodania kilku postó do mojego bloga kulinarnego, który niedługo przejdzie metamorfoze. Nowy rok zacznie się pracowicie jeśli chodzi o sprawy internetowe. Ale o planach na Nowy Rok 2013 jeszcze napisze. To nie jest mój ostatni post przed świętami. Narazie w skrócie o tym co u mnie ostanio się działo, bo mam sporo zdjęć do obrobienia, ale powolutku wszystko Wam pokaze 🙂
Mam zamiar do Nowego Roku ponadrabiać zaległości 🙂 By z chaosem nie wejść w Nowy Rok 2013.
Jakiś czas temu na specjalne zamówienie wykonałam dwie pary kolczyków wieczorowych 🙂 Jedne są czarno-grafitowe, a drugie w kolorze fuksji z czernią. Te drugie szybko trafiły do nowej wlaścicielki dlatego mam tylko jedno zdjęcie.
Obie pary kolczyków wykonałam pracochłonną techniką sutasz. Kolczyki zdobią kamienie onyxu i koraliki Toho. Lewa strona została wykończona koralikami.
Bardzo lekka kompozycja 🙂
Mam nadzieje, że Wam się spodoba.

Opinie klientów

I'm in love with my website.  Still can't believe how gorgeous it looks and I was able to do it...

Lena

5.0
2016-05-03T18:05:39+02:00

Lena

I'm in love with my website.  Still can't believe how gorgeous it looks and I was able to do it all by myself.  Your designs and customer support truly can not be beat.  Your awesome and I tell everyone I know looking for a site about your gorgeous themes.
Holy Cow does my new site look AWESOME!  My traffic has doubled since going live and all my readers love...

Amanda

5.0
2016-05-03T18:07:52+02:00

Amanda

Holy Cow does my new site look AWESOME!  My traffic has doubled since going live and all my readers love the new site.  I get so many compliments on how pretty it is.  The best is that people think I spent a fortune to have it designed.
Thank you for everything you did to help me get my site up and running.  Being new to wordpress your...

Anabelle

5.0
2016-05-03T18:24:44+02:00

Anabelle

Thank you for everything you did to help me get my site up and running.  Being new to wordpress your video tutorials really helped.  Love that you provide support and that I can actually get in contact with you when I have questions.
5
3