Top
Nowości w sklepie

Strzelec – Tajemna moc kamieni do znaku zodiaku

Witajcie, z tej strony Ania jestem siostrą Ewy.
Dziś rozpoczynam nowy projekt „Tajemna moc kamieni do znaku zodiaku”
Ewa z kamieniami przebywa na co dzień, a ja już od dłuższego czasu interesuje się kamieniami naturalnymi dlatego postanowiłyśmy połączyć siły i Was wciągnąć w to zamiłowanie. Co jakiś czas będę na blogu umieszczała ciekawostki dotyczące kamieni naturalnych i ich związku z danym znakiem zodiaku. Dziś zaczyna się Strzelec i jemu przyjrzymy się bliżej. Z sentymentem o nim piszę, bo dotyczy on mojej siostry. Tak Ewa to Strzelec i zdradzę Wam po cichu, że urodzinki ma 5 grudnia.

Kamienie dla znaku zodiaku Strzelec

Strzelec to dziewiąty znak zodiaku. Jego łacińska nazwa to Sagittarius. Żywiołem astrologicznym Strzelca jest ogień, a jego szczęśliwe kolory to czerwień, która idealnie związana jest z żywiołem tego znaku oraz biel oddająca czystość, prawdę, uczciwość i honor Strzelca.

Kamienie sprzyjające zodiakalnym strzelcom to

  • ametyst, który jest pomocny w zwalczaniu uzależnień;
  • awenturyn zielony – kamień szczęścia;
  • opal dający radość życia;
  • sodalit kamień rozjaśniający umysł oraz
  • szafir symbolizujący wierność, czystość i skromność.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca są spokojne, ciepłe i otwarte na poznawanie świata. Strzelce są optymistami i potrafią zarazić innych ochotą do życia. Jako osoby o pogodnym usposobieniu bardzo lubią towarzystwo innych ludzi, łatwo nawiązują kontakty oraz są lubiani w towarzystwie. Cechują się także dużą wrażliwością przez co są wrażliwi na krzywdę i zawsze skłonni do bezinteresownej pomocy.

Zodiakalny strzelec jest pracowity i przedsiębiorczy co sprawia, że lubi nowe projekty, jednak jeśli nie widzi szybko efektów swojej pracy, zniechęca się do dalszego działania. Strzelec w miłości otwarcie i bezpośrednio wyraża swoje zainteresowanie płcią przeciwną, aczkolwiek
nie będąc domatorem nie śpieszy mu się do zakładania rodziny. Małżeństwo jest dla niego więzieniem, dlatego woli się bawić i korzystać z życia.

Szczęśliwe kamienie dla Strzelca

w bransoletkach autorstwa mojej siostry Ewy

Kolekcja bransoletek z naturalnych kamieni ZODIAC

Oferuję Państwu ręcznie robioną biżuterię, która powstaje z wielkiej pasji i jest spełnieniem marzenia o posiadaniu własnej kolekcji biżuterii. W ofercie znajdziecie Państwo biżuterię na co dzień wykonaną z naturalnych kamieni, które jak wiadomo dzięki swoim właściwościom pomagają nam przezwyciężać przeciwności losu. Dzięki temu iż jest to wykonywana ręcznie na zamówienie biżuteria, jest możliwość wyboru  odpowiedniego dla Siebie naturalnego kamienia, który wesprze Państwa wewnętrzną siłę. W biżuterii z naturalnymi kamieniami są do wyboru bransoletki morsecode, w których to dodatkowo kamienie pomagają mi napisać znak zodiaku bądź ważną dla Państwa życiową sentencję, przy użyciu kodu morsa. Drugą do wyboru jest kolekcja Zodiac oraz Zodiac Mat Men, w których to na pięknej, unikatowej drewnianej przekładce jest wygrawerowany znak zodiaku. Bransoletka dodatkowo może być spersonalizowana poprzez wybór kamieni, które będą wsparciem w życiu codziennym. Największą dumą, od której wszystko się zaczęło i którą chcę Państwu zaoferować jest biżuteria wykonana techniką sutasz, która skradła moje serce. W ofercie można znaleźć kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki sutasz na co dzień oraz wyjątkowe okazje (śluby). Jest to robiona na zamówienie biżuteria, dlatego też jest możliwość wyboru wzoru gotowego, a także możliwość samodzielnego stworzenia niepowtarzalnego projektu (oczywiście bardzo chętnie w tym pomogę). Moje prace wykonane w technice sutasz mogą się pochwalić pięknym wykonaniem zarówno z przodu jak i z tył, gdyż tył wykonanej przeze mnie biżuterii wykończony jest rzadko spotykanym haftem koralikowym. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z moją oferta na www.ewawronka.pl, a także do śledzenia mnie na mediach społecznościowych, gdyż tam staram się na bieżąco chwalić moimi cudeńkami.