Top
Nowości w sklepie

Projekt 3/50

Witajcie, nie wiem jak Wy, ale ja mam dziś taki sobie dzień. Jakoś nie mogę się nastawić. Dobrze, że mam sznurki i szyje to pomaga mi sie zrelaksowac. Na dziś chyba koniec moich kombinacji z sutaszem, bo oczy się kleją. Wstępnie skończyłam błekitne kolczyki, ale czekają jeszcze na wykończenie z tyłu i na impregnację. Więcej zdjęć lepszej jakości umieszczę we wtorek prawdopodobnie, bo chę zdjęcia wykonać przy świetle dziennym.
Marzy mi się sesja zdjęciowa do tych kolczyków i innych z projektu. Taka stylizacja z prawdziweogo zdarzenia, a na sam koniec gdy projekt bedzie zbliżał się ku końcowi wystawa lub pokaz, ale to tylko marzenia. Dla zwykłego szarego człowieka ciężkie do zrealizowania heh.
Dobrze, że za marzenia nie karzą…
Miłęj i spokojnej nocy Wam życzę.
Obraz-668

Opinie klientów

I'm in love with my website.  Still can't believe how gorgeous it looks and I was able to do it...

Lena

5.0
2016-05-03T18:05:39+02:00

Lena

I'm in love with my website.  Still can't believe how gorgeous it looks and I was able to do it all by myself.  Your designs and customer support truly can not be beat.  Your awesome and I tell everyone I know looking for a site about your gorgeous themes.
Holy Cow does my new site look AWESOME!  My traffic has doubled since going live and all my readers love...

Amanda

5.0
2016-05-03T18:07:52+02:00

Amanda

Holy Cow does my new site look AWESOME!  My traffic has doubled since going live and all my readers love the new site.  I get so many compliments on how pretty it is.  The best is that people think I spent a fortune to have it designed.
Thank you for everything you did to help me get my site up and running.  Being new to wordpress your...

Anabelle

5.0
2016-05-03T18:24:44+02:00

Anabelle

Thank you for everything you did to help me get my site up and running.  Being new to wordpress your video tutorials really helped.  Love that you provide support and that I can actually get in contact with you when I have questions.
5
3