Top
Nowości w sklepie

Presto – Kinga Wojciechowska


Prowadząc Presto – nowoczesny magazyn o muzyce klasycznej – wiem, że dobry projekt można zrealizować tylko dzięki zgodnej współpracy wielu zdolnych osób. Jedną z nich – tych zdolnych – jest Ewa Matuszewska. Jej kolczyki wykorzystałam do sesji zdjęciowej do Presto. Uzupełniły kreację, dzięki której mogłam poczuć się pięknie i wyjątkowo. Dziś zdjęcia z sesji spotykają się ze słowami uznania czytelników – i jest to zasługą osób zaangażowanych w ich wykonanie. Nie tylko Ewa pracowała na efekt końcowy – suknię wykonała Kama Ostaszewska, a zdjęcia – Marek Relich. Ale kolczyki Ewy – ten niewielki detal – sprawiły, że całkowicie zmieniłam swój wizerunek. Zresztą – popatrzcie tylko na fotografie!

Zapewne jest to zasługą podejścia artystki do realizacji swoich projektów. Każdy jest przemyślany, dopasowany do adresatki. Każdy projekt Ewa dokładnie rozrysowuje, z inżynierską wręcz precyzją, a przy realizacji nie pozwala sobie na taryfę ulgową. Ciągle eksperymentuje, aby jej biżuteria była ciekawa i oryginalna. Moje kolczyki miały spełniać kilka warunków – musiały być lekkie, nieduże, koniecznie pomarańczowe, pięknie, precyzyjnie wykonane oraz dwustronne, aby na zdjęciach wyszły dobrze, niezależnie od ustawienia względem obiektywu. I wszystkie założenia zostały spełnione. Są świetne. Jeśli chcę się poczuć elegancko i pięknie – zakładam je, bo nawet przy zwyczajnym golfie i czarnych spodniach nadają szyku.

Pozdrawiam serdecznie,

Kinga Wojciechowska

wydawca i redaktor naczelna
kwartalnika Presto

fot. Marek Relich

Karolina Kaszuba

Pani Ewo!
Współpraca z Panią była dla mnie czystą przyjemnością. Sutasz, który Pani dla mnie wykonała był (jest) przepiękny. Dzięki niemu poczułam się w tym wyjątkowym dniu jak księżniczka. Biżuteria tak delikatna, a zarazem bogata przykuła oko niejednego Gościa weselnego, a na zdjęciach wygląda zjawiskowo.
Polecam współpracę z tak utalentowanymi ludźmi!
Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.

Karolina Kaszuba

Ewa Wronka - Sutasz (soutache) Biżuteria sutasz | Biżuteria ślubna sutasz | Kolczyki sutasz | Bransoletki sutasz. Biżuteria z kamieni naturalnych. 100% hand made
5
2016-05-03T18:24:44+02:00

Karolina Kaszuba

Pani Ewo! Współpraca z Panią była dla mnie czystą przyjemnością. Sutasz, który Pani dla mnie wykonała był (jest) przepiękny. Dzięki niemu poczułam się w tym wyjątkowym dniu jak księżniczka. Biżuteria tak delikatna, a zarazem bogata przykuła oko niejednego Gościa weselnego, a na zdjęciach wygląda zjawiskowo. Polecam współpracę z tak utalentowanymi ludźmi! Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.
1
Ewa Wronka - Sutasz (soutache) Biżuteria sutasz | Biżuteria ślubna sutasz | Kolczyki sutasz | Bransoletki sutasz. Biżuteria z kamieni naturalnych. 100% hand made

Z miłości do piękna, biżuteria, która spełni oczekiwania każdej kobiety i mężczyzny.

Oferuję Państwu ręcznie robioną biżuterię, która powstaje z wielkiej pasji i jest spełnieniem marzenia o posiadaniu własnej kolekcji biżuterii. W ofercie znajdziecie Państwo biżuterię na co dzień wykonaną z naturalnych kamieni, które jak wiadomo dzięki swoim właściwościom pomagają nam przezwyciężać przeciwności losu. Dzięki temu iż jest to wykonywana ręcznie na zamówienie biżuteria, jest możliwość wyboru  odpowiedniego dla Siebie naturalnego kamienia, który wesprze Państwa wewnętrzną siłę. W biżuterii z naturalnymi kamieniami są do wyboru bransoletki morsecode, w których to dodatkowo kamienie pomagają mi napisać znak zodiaku bądź ważną dla Państwa życiową sentencję, przy użyciu kodu morsa. Drugą do wyboru jest kolekcja Zodiac oraz Zodiac Mat Men, w których to na pięknej, unikatowej drewnianej przekładce jest wygrawerowany znak zodiaku. Bransoletka dodatkowo może być spersonalizowana poprzez wybór kamieni, które będą wsparciem w życiu codziennym. Największą dumą, od której wszystko się zaczęło i którą chcę Państwu zaoferować jest biżuteria wykonana techniką sutasz, która skradła moje serce. W ofercie można znaleźć kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki sutasz na co dzień oraz wyjątkowe okazje (śluby). Jest to robiona na zamówienie biżuteria, dlatego też jest możliwość wyboru wzoru gotowego, a także możliwość samodzielnego stworzenia niepowtarzalnego projektu (oczywiście bardzo chętnie w tym pomogę). Moje prace wykonane w technice sutasz mogą się pochwalić pięknym wykonaniem zarówno z przodu jak i z tył, gdyż tył wykonanej przeze mnie biżuterii wykończony jest rzadko spotykanym haftem koralikowym. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z moją oferta na www.ewawronka.pl, a także do śledzenia mnie na mediach społecznościowych, gdyż tam staram się na bieżąco chwalić moimi cudeńkami.