Top
Nowości w sklepie

Naszyjnik sutasz Wieża Eilffla

Fot.: Jolania Photography

Czas trwania projektu: 20.12.2014 – 14.02.2015r

Materiały z których została wykonana kolia, naszyjnik sutasz:

Do kompozycji użyłam pięknego agatu jaki dostałam od Joasi Winnickiej nie wiem czy ona Pamięta go jeszcze 🙂

Dodatkowo kompozycję zdobią kryształy Swarovskiego w różnych kształtach od bicone po rivoli, onyxy oraz bardzo bardzo dużo koralików Toho.

Materiały do stworzenia tej kompozycji przekazała firma www.SklepBukowiec.pl i www.Korallo.pl

Dzięki mojej kochanej fotografce Jolania Photography, która jak zwykle uchwyciła całe piękno kompozycji mogę pokazać Wam moje małe dzieło.

Na zdjęciach widzicie piękną Joannę Maroszyńską
Uważam projekt Paryż Nocą za niezwykle udany.

Kasiu moja przyjaciółko dziękuje Ci za wsparcie w tym dniu i przez cały proces tworzenia tej sesji.

Zdjęcia zostały wykonane w restauracji La Maison
Dziękuje restauracji za udostępnienie lokalu.

Oferuję Państwu ręcznie robioną biżuterię, która powstaje z wielkiej pasji i jest spełnieniem marzenia o posiadaniu własnej kolekcji biżuterii. W ofercie znajdziecie Państwo biżuterię na co dzień wykonaną z naturalnych kamieni, które jak wiadomo dzięki swoim właściwościom pomagają nam przezwyciężać przeciwności losu. Dzięki temu iż jest to wykonywana ręcznie na zamówienie biżuteria, jest możliwość wyboru  odpowiedniego dla Siebie naturalnego kamienia, który wesprze Państwa wewnętrzną siłę. W biżuterii z naturalnymi kamieniami są do wyboru bransoletki morsecode, w których to dodatkowo kamienie pomagają mi napisać znak zodiaku bądź ważną dla Państwa życiową sentencję, przy użyciu kodu morsa. Drugą do wyboru jest kolekcja Zodiac oraz Zodiac Mat Men, w których to na pięknej, unikatowej drewnianej przekładce jest wygrawerowany znak zodiaku. Bransoletka dodatkowo może być spersonalizowana poprzez wybór kamieni, które będą wsparciem w życiu codziennym. Największą dumą, od której wszystko się zaczęło i którą chcę Państwu zaoferować jest biżuteria wykonana techniką sutasz, która skradła moje serce. W ofercie można znaleźć kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki sutasz na co dzień oraz wyjątkowe okazje (śluby). Jest to robiona na zamówienie biżuteria, dlatego też jest możliwość wyboru wzoru gotowego, a także możliwość samodzielnego stworzenia niepowtarzalnego projektu (oczywiście bardzo chętnie w tym pomogę). Moje prace wykonane w technice sutasz mogą się pochwalić pięknym wykonaniem zarówno z przodu jak i z tył, gdyż tył wykonanej przeze mnie biżuterii wykończony jest rzadko spotykanym haftem koralikowym. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z moją oferta na www.ewawronka.pl, a także do śledzenia mnie na mediach społecznościowych, gdyż tam staram się na bieżąco chwalić moimi cudeńkami.