Top
Nowości w sklepie

Naszyjnik, kolia sutasz Plantacja herbaty Cameron Highlands

Naszyjnik sutasz Plantacja Herbaty
Fot.: www.Jolania.com

Czas trwania projektu: 14.03 – 10.11.2014r

Materiały z których została wykonana kolia, naszyjnik sutasz:

Postawiłam głównie na agaty jakie udało mi się w pewnym odstępie czasu zdobyć www.akcesoria.net.pl. Prawda, że są piękne?! Trochę mi zajęło znalezienie sposobu na to by kamienie nie straciły w oprawie tego pięknego zielonego kolorku.

Całośc jak widzicie w detalach otulona koralikami Toho i Preciosa od sponsora www.kolorowekoraliki.pl, który wspierał materiałami ten projekt.
Na zdjęciach widzicie też piękne taśmy cyrkoniowe, koraliki oraz kilka kryształów Swarovskiego jakie otrzymałam zesklepu www.sklepbukowiec.pl, który też sponsorował projekt.

Pozostałe koraliki min. Toho kupiłam w sklepie www.korallove.plwww.bazardekoracji.pl i moim ulubionym sklepie z Toho www.kadoro.pl

Kamienie Jaspisu Rain Forest, Chryzoprazu i piękne wrzeciona Onyxu zdobyłam w sklepie www.royal-stone.pl

Do stworzenia tego projektu zainspirowały mnie fotografie Pana Marcina Łysak – www.lysak.pl
Narzuciłam sobie bardzo rozbudowany wzór naszyjnika  Zaraz spróbuje Wam pokazać graficznie cały proces twórczy w skrócie.

Od lewej: inspiracja, pomysł i na końcu realizacja.

Plantacji herbaty Cameron Highlands w całej odsłonie poniżej. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Darzę ten projekt dużym sentymentem. 
Dzięki wspaniałej www.jolania.com mogę Wam pokazać jak okazały jest naszyjnik. Dziękuję Jolu za te klimatyczne zdjęcia!

Naszyjnik, kolia sutasz Plantacja herbaty Cameron Highlands

Karolina Kaszuba

Pani Ewo!
Współpraca z Panią była dla mnie czystą przyjemnością. Sutasz, który Pani dla mnie wykonała był (jest) przepiękny. Dzięki niemu poczułam się w tym wyjątkowym dniu jak księżniczka. Biżuteria tak delikatna, a zarazem bogata przykuła oko niejednego Gościa weselnego, a na zdjęciach wygląda zjawiskowo.
Polecam współpracę z tak utalentowanymi ludźmi!
Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.

Karolina Kaszuba

Ewa Wronka - Sutasz (soutache) Biżuteria sutasz | Biżuteria ślubna sutasz | Kolczyki sutasz | Bransoletki sutasz. Biżuteria z kamieni naturalnych. 100% hand made
5
2016-05-03T18:24:44+02:00

Karolina Kaszuba

Pani Ewo! Współpraca z Panią była dla mnie czystą przyjemnością. Sutasz, który Pani dla mnie wykonała był (jest) przepiękny. Dzięki niemu poczułam się w tym wyjątkowym dniu jak księżniczka. Biżuteria tak delikatna, a zarazem bogata przykuła oko niejednego Gościa weselnego, a na zdjęciach wygląda zjawiskowo. Polecam współpracę z tak utalentowanymi ludźmi! Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.
1
Ewa Wronka - Sutasz (soutache) Biżuteria sutasz | Biżuteria ślubna sutasz | Kolczyki sutasz | Bransoletki sutasz. Biżuteria z kamieni naturalnych. 100% hand made

Z miłości do piękna, biżuteria, która spełni oczekiwania każdej kobiety i mężczyzny.

Oferuję Państwu ręcznie robioną biżuterię, która powstaje z wielkiej pasji i jest spełnieniem marzenia o posiadaniu własnej kolekcji biżuterii. W ofercie znajdziecie Państwo biżuterię na co dzień wykonaną z naturalnych kamieni, które jak wiadomo dzięki swoim właściwościom pomagają nam przezwyciężać przeciwności losu. Dzięki temu iż jest to wykonywana ręcznie na zamówienie biżuteria, jest możliwość wyboru  odpowiedniego dla Siebie naturalnego kamienia, który wesprze Państwa wewnętrzną siłę. W biżuterii z naturalnymi kamieniami są do wyboru bransoletki morsecode, w których to dodatkowo kamienie pomagają mi napisać znak zodiaku bądź ważną dla Państwa życiową sentencję, przy użyciu kodu morsa. Drugą do wyboru jest kolekcja Zodiac oraz Zodiac Mat Men, w których to na pięknej, unikatowej drewnianej przekładce jest wygrawerowany znak zodiaku. Bransoletka dodatkowo może być spersonalizowana poprzez wybór kamieni, które będą wsparciem w życiu codziennym. Największą dumą, od której wszystko się zaczęło i którą chcę Państwu zaoferować jest biżuteria wykonana techniką sutasz, która skradła moje serce. W ofercie można znaleźć kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki sutasz na co dzień oraz wyjątkowe okazje (śluby). Jest to robiona na zamówienie biżuteria, dlatego też jest możliwość wyboru wzoru gotowego, a także możliwość samodzielnego stworzenia niepowtarzalnego projektu (oczywiście bardzo chętnie w tym pomogę). Moje prace wykonane w technice sutasz mogą się pochwalić pięknym wykonaniem zarówno z przodu jak i z tył, gdyż tył wykonanej przeze mnie biżuterii wykończony jest rzadko spotykanym haftem koralikowym. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z moją oferta na www.ewawronka.pl, a także do śledzenia mnie na mediach społecznościowych, gdyż tam staram się na bieżąco chwalić moimi cudeńkami.