Top
Nowości w sklepie

"Violet wedding – 2" komplet ślubny sutasz – Ewelina Oziembło


Kiedy roku temu zastanawiałam się jak ma wyglądać Ten Dzień, wiedziałam tylko tyle: Musi być jedyny w swoim rodzaju. Wybrałam więc kolor przewodni i małymi kroczkami zaczęłam wyszukiwać dodatki, które w ostatecznym rozrachunku mały złożyć się na moją wymarzoną całość. Zupełnym przypadkiem poprzez wygooglowanie hasła: „fioletowe kolczyki” wpadłam na stronkę Ewy. Wcześniej z techniką soutache nie miałam zbyt wiele wspólnego, ale widząc cuda jakie tworzyła wiedziałam, że to będą kolczyki Te, albo żadne inne! No i na samych kolczykach się nie skończyło, dostałam zaprojektowany cudowny, fioletowy komplet ślubny, który skradł serca wszystkich moich gości wraz z Mężem na czele!;)
Ewa Matuszewska to wspaniała artystka, jej indywidualne podejście do wszelkich zamówień sprawia, że każda klientka czuje się wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. To kobieta która działa na najwyższych obrotach, po to by uszczęśliwiać i spełniać marzenia każdej z nas….

Pozdrawiam

Ewelina Oziembło
Opinie klientów

I'm in love with my website.  Still can't believe how gorgeous it looks and I was able to do it...

Lena

5.0
2016-05-03T18:05:39+02:00

Lena

I'm in love with my website.  Still can't believe how gorgeous it looks and I was able to do it all by myself.  Your designs and customer support truly can not be beat.  Your awesome and I tell everyone I know looking for a site about your gorgeous themes.
Holy Cow does my new site look AWESOME!  My traffic has doubled since going live and all my readers love...

Amanda

5.0
2016-05-03T18:07:52+02:00

Amanda

Holy Cow does my new site look AWESOME!  My traffic has doubled since going live and all my readers love the new site.  I get so many compliments on how pretty it is.  The best is that people think I spent a fortune to have it designed.
Thank you for everything you did to help me get my site up and running.  Being new to wordpress your...

Anabelle

5.0
2016-05-03T18:24:44+02:00

Anabelle

Thank you for everything you did to help me get my site up and running.  Being new to wordpress your video tutorials really helped.  Love that you provide support and that I can actually get in contact with you when I have questions.
5
3