Top
Nowości w sklepie

Mont Blanc 4810,45 m n.p.m. – najwyższy szczyt Alp i Europy

„Pani Ewo,
oglądam sobie Pani prace i przyznam szczerze, że są zachwycające, ale to pewnie słyszała Pani już wiele razy 🙂 A pomysł „podróży przez zdjęcia” w inspirujące miejsca jest bardzo ciekawy!
Widziałam, że na liście miejsc, które chce Pani odwiedzić są Alpy. Kocham te góry!
Zaręczyliśmy się z Mężem na wysokości 4061 m n.p.m. :), a na kolejnej wyprawie puszczaliśmy bańki mydlane jeszcze wyżej! Oboje interesujemy się fotografią, ale też trochę podróżujemy i chodzimy po górach. Nasze prace można zobaczyć na stronie http://www.szyszka.com.pl/ (w zakładce „podróże” są zdjęcia z Alp (zarówno tych wysokich i niższych, które także potrafią zachwycić). (…)”

 
W kwietniu 2014 roku po ciężkim dniu pracy, pamiętam jak dziś dostałam email o powyższej treści. Ci co mnie znają zapewne wiedzą, że czytając taką wiadomość ożyłam na nowo 🙂  Bardzo lubię gdy piszecie do mnie na luzie i dzielicie się swoimi pasjami. Dziękuje, że chcecie wspierać mój projekt.
 
Czytając maila od Ani zdałam sobie sprawę jak piękne mają wspomnienia i oglądając zdjęcia zatraciłam się w nich. Dużo czasu upłynęło zanim podjęłam się realizacji projektu dotyczącego Alp i tej wspaniałej góry.  Chciałam stworzyć coś co też będzie takie monumentalne i szalone, nieprzewidywalne jak ta góra.
 
Zapraszam Was do zapoznania się z całą fotorelacją z ich wyprawy, którą znajdziecie w tym linku  http://szyszka.com.pl/blog/2014-mont-blanc oraz przeczytania całej  relacji z perspektywy Ani 🙂 http://szyszka.com.pl/Pliki/relacja-anna-szyszka.pdf
Naprawdę warto!!!
 
Dopiero z końcem roku 2015 w święta dostałam olśnienia 🙂  Na razie Wam nie zdradzę szczegółów, ale dam Wam mały przedsmak 🙂  Taką małą zachętę do śledzenia moich poczynań w tym temacie 🙂
Inspirując się kolorystyką ze zdjęć, krajobrazem na sam początek stworzyłam kolczyki z sutaszu. Piękny matowy larvikit nadał im surowości, a akwamaryn, kryształy Swarovskiego, hematyt nadały charakteru i stonowały całość mimo iż i tak wiele się dzieje 🙂
Materiały do ich wykonania pochodzą ze sklepu www.kamieniołomy.pl i www.sklepbukowiec.pl 
To dopiero początek mojej wyprawy w Alpy i dzięki tym dwóm firmom a także firmie www.kadoro.pl oraz www.korallo.pl będę mogła projekt projekt dokończyć.
Jak wiecie życie w ostatnim czasie stawiało mi różne kłody pod nogi dlatego z całego serca dziękuje wszystkim którzy mnie wspierają i mi pomagają realizować marzenia o sutaszowych podróżach 🙂
Będę starała się Wam na bieżąco pokazywać postępy z prac nad sutaszową wyprawą w Alpy 🙂
Jeśli i Was ta wyprawa zainspiruje piszcie na maila lub w komentarzach o swoich poczynaniach 🙂
 
Koniec marudzenia czas na konkrety 🙂
Oto kilka zdjęć jakie inspirują mnie podczas tej wyprawy oczywiście wszystkie autorstwa Ani i Kamila 🙂
 

 

 

 

 

 
Zdjęcia zapierają dech w piersiach prawda?
Nie wiem czy oglądaliście film „Everest”, ale nawet jeśli nie to z samego patrzenia na ta fotorelację człowiek nabiera szacunku do życia. Tam wszystko dzieje się swoim torem. Człowiek nie wie co go tam spotka i nawet jeśli dotrze na szczyt może z niej nie wrócić.
 
A to moja rozgrzewka sutaszowa 🙂 Na razie skromna, ale dopiero się rozkręcam 🙂
 
D82B6309
 
_DSC3991
 
_DSC3980
 
Nie byłabym sobą gdybym Wam nie pokazała detali 🙂  Na pierwszym zdjęciu zbliżenie na piękny akwamaryn otulony srebrnymi hematytami 🙂 Dwa niżej ukazują piękną barwę larvikitu matowego 🙂 A ostatnie zdjęcie pokazuje wykończenie z tylu 🙂
Kolczyki mają prawie 9,5cm długości z biglami 🙂
 
_DSC3990
 
_DSC3989
 
_DSC3987
 
_DSC3994
 
To na razie rozgrzewka przed konkretną częścią projektu dlatego trzymajcie za mnie kciuki 🙂
Pozdrawiam Was ciepło w ten mroźny dzionek
Ewa
 
 
 

Opinie klientów

I'm in love with my website.  Still can't believe how gorgeous it looks and I was able to do it...

Lena

5.0
2016-05-03T18:05:39+02:00

Lena

I'm in love with my website.  Still can't believe how gorgeous it looks and I was able to do it all by myself.  Your designs and customer support truly can not be beat.  Your awesome and I tell everyone I know looking for a site about your gorgeous themes.
Holy Cow does my new site look AWESOME!  My traffic has doubled since going live and all my readers love...

Amanda

5.0
2016-05-03T18:07:52+02:00

Amanda

Holy Cow does my new site look AWESOME!  My traffic has doubled since going live and all my readers love the new site.  I get so many compliments on how pretty it is.  The best is that people think I spent a fortune to have it designed.
Thank you for everything you did to help me get my site up and running.  Being new to wordpress your...

Anabelle

5.0
2016-05-03T18:24:44+02:00

Anabelle

Thank you for everything you did to help me get my site up and running.  Being new to wordpress your video tutorials really helped.  Love that you provide support and that I can actually get in contact with you when I have questions.
5
3