Top
Nowości w sklepie

Letnie warsztaty sutasz – pierścionekSerdecznie zapraszam Was na warsztaty haftu sutasz.

Tylko u nas za udział w warsztatach sutaszu zapłacisz 100zł/os.

Najtańsze warsztaty w Warszawie !!!

Zbieramy się w kawiarni Cafe Roskosz ul. Wiolinowa 2a, Warszawa Ursynów o godzinie 10:30.

Uczestnicy spotkania wykonają pierścionek według przygotowanego wzorca. Baza pierścionka jest tak przygotowana, że w domu podczas ćwiczeń bez problemu wykonacie piękną parę kolczyków do kompletu 🙂
Na warsztatach dowiecie się też jak wykończyc swoją pracę metodą beadingu.

Materiały do wykonania pracy dostarcza prowadzący.

Warsztaty haftu sutasz będą trwały około pięciu – szeciu godzin.
Podczas spotkania prowadząca omówi czym jest sutasz i haft sutaszowy, porozmawiamy o sznurkach/tasiemkach sutaszowych i jego rodzajach. Poznacie też sposoby łączenia sznurków, jak mocować koraliki i jakimi ściegami szyć. Dowiecie się też Wam jak wykończyć swoje prace i czym najlepiej je zaimpregnowć.

Każdy z uczestników otrzyma potrzebne materiały i nadzędzia do wykonania kolczyków w technice haftu sutasz.

Otrzymacie szczegółowe rady oraz będziecie mogli liczyć na pomoc w rozwiązywaniu kłopotów. Prowadząca odpowie też na ewentualne pytania.

Na warsztaty mogą też przyjść osoby znające technikę, próbujące już w niej swoich sił, ale chcące się podszkolić, doszlifować umiejętności.

Ilość uczestników: min. 4 – max. 8osób
Cena: 100zł/os

W cenie uwzględnione są wszystkie materiały potrzebne do warsztatów oraz kawa lub herbata.

Oczywiście każdy uczestnik zabierze swoje dzieło do domu.

Zgłoszenia telefonicznie lub na email:

tel.:505 – 932 – 032
e-mail: kursy@ekiermasz.pl, eva@sutasz.vizje.pl

Wpłata: najpóźniej dwa dni przed warsztatami należy wpłacić zaliczkę 50zł na konto:

50102055581111173229400051

Tytuł przelewu: Warsztaty sutasz 1.07.2012, imię i nazwisko osoby zamawiającej.

Zaliczka jest warunkiem rezerwacji miejsca na warsztatach.

W przypadku kiedy nie zbierze się wymagana ilość osób, warsztat odbędzie się w innym terminie.

Jeśli nie udało Ci się zapisać wpisz się na listę rezerwową – być może ktoś zrezygnuje i będzie możliwość wzięcia udziału w zajęciach. Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu e-mail.

Zapraszamy na najbliższe warsztaty do Cafe Roskosz!

Dane podawane podczas składania zamówienia na kursy przetwarzane są wyłącznie dla potrzeb www.ekiermasz.pl i www.sutasz.vizje.pl.
Dane są poufne i nie są udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom.
Więcej informacji znajdziesz na www.ekiermasz.pl i www.sutasz.vizje.pl

Karolina Kaszuba

Pani Ewo!
Współpraca z Panią była dla mnie czystą przyjemnością. Sutasz, który Pani dla mnie wykonała był (jest) przepiękny. Dzięki niemu poczułam się w tym wyjątkowym dniu jak księżniczka. Biżuteria tak delikatna, a zarazem bogata przykuła oko niejednego Gościa weselnego, a na zdjęciach wygląda zjawiskowo.
Polecam współpracę z tak utalentowanymi ludźmi!
Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.

Karolina Kaszuba

Ewa Wronka - Sutasz (soutache) Biżuteria sutasz | Biżuteria ślubna sutasz | Kolczyki sutasz | Bransoletki sutasz. Biżuteria z kamieni naturalnych. 100% hand made
5
2016-05-03T18:24:44+02:00

Karolina Kaszuba

Pani Ewo! Współpraca z Panią była dla mnie czystą przyjemnością. Sutasz, który Pani dla mnie wykonała był (jest) przepiękny. Dzięki niemu poczułam się w tym wyjątkowym dniu jak księżniczka. Biżuteria tak delikatna, a zarazem bogata przykuła oko niejednego Gościa weselnego, a na zdjęciach wygląda zjawiskowo. Polecam współpracę z tak utalentowanymi ludźmi! Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.
1
Ewa Wronka - Sutasz (soutache) Biżuteria sutasz | Biżuteria ślubna sutasz | Kolczyki sutasz | Bransoletki sutasz. Biżuteria z kamieni naturalnych. 100% hand made

Z miłości do piękna, biżuteria, która spełni oczekiwania każdej kobiety i mężczyzny.

Oferuję Państwu ręcznie robioną biżuterię, która powstaje z wielkiej pasji i jest spełnieniem marzenia o posiadaniu własnej kolekcji biżuterii. W ofercie znajdziecie Państwo biżuterię na co dzień wykonaną z naturalnych kamieni, które jak wiadomo dzięki swoim właściwościom pomagają nam przezwyciężać przeciwności losu. Dzięki temu iż jest to wykonywana ręcznie na zamówienie biżuteria, jest możliwość wyboru  odpowiedniego dla Siebie naturalnego kamienia, który wesprze Państwa wewnętrzną siłę. W biżuterii z naturalnymi kamieniami są do wyboru bransoletki morsecode, w których to dodatkowo kamienie pomagają mi napisać znak zodiaku bądź ważną dla Państwa życiową sentencję, przy użyciu kodu morsa. Drugą do wyboru jest kolekcja Zodiac oraz Zodiac Mat Men, w których to na pięknej, unikatowej drewnianej przekładce jest wygrawerowany znak zodiaku. Bransoletka dodatkowo może być spersonalizowana poprzez wybór kamieni, które będą wsparciem w życiu codziennym. Największą dumą, od której wszystko się zaczęło i którą chcę Państwu zaoferować jest biżuteria wykonana techniką sutasz, która skradła moje serce. W ofercie można znaleźć kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki sutasz na co dzień oraz wyjątkowe okazje (śluby). Jest to robiona na zamówienie biżuteria, dlatego też jest możliwość wyboru wzoru gotowego, a także możliwość samodzielnego stworzenia niepowtarzalnego projektu (oczywiście bardzo chętnie w tym pomogę). Moje prace wykonane w technice sutasz mogą się pochwalić pięknym wykonaniem zarówno z przodu jak i z tył, gdyż tył wykonanej przeze mnie biżuterii wykończony jest rzadko spotykanym haftem koralikowym. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z moją oferta na www.ewawronka.pl, a także do śledzenia mnie na mediach społecznościowych, gdyż tam staram się na bieżąco chwalić moimi cudeńkami.