Top
Nowości w sklepie

Jedno życie to za mało…

Jedno życie to za mało, by spełnić wszystkie pomysły jakie mam w głowie na sesje 🙂 Świat jest tak piękny, że nie wiadomo co w pierwszej kolejności uchwycić aparatem. Zawsze gdy mi coś się umyśli w głowie to chciałabym by dana stylizacja była perfekcyjna i niemal idealna, a zarazem naturalna i pełna ciepła, bez przesadnych ulepszeń. Czy mi się to uda zobaczymy. Kilka dni temu podjęłam się pierwszej sesji stylizowanej i wykonałam ją w Dolinie Bobrów pięknej Agroturystyce w Wólce Dłużewskiej. Sesja byłą dla mnie dużym wyzwaniem nie tylko pod względem odległości, ale podejmując się jej byłam nie tylko fotografem, ale też stylistką bukietów i wianków oraz przygotowałam biżuterię ślubną z sutaszu z tego co mnie znacie 🙂 

Wykonując tą sesje chciałam pokazać piękno naturalne przyrody, modelkę otuloną naturalnymi kwiatami i to co nam towarzyszyło cały czas to dobry humor. 
W tej chwili pokazuję Wam namiastkę tego co miało miejsce tego dnia. Reszta niebawem 🙂  

Zdjęcia, stylizacja, bukiety, wianki i biżuteria ślubna sutasz Eva – sutasz (soutache) , biżuteria artystyczna
Modelki: Julia Sieradz i Bianka Niesteruk
Suknie ślubne użyte w sesji pochodzą z salonu TYLKO ONA – slubne.pl
Zdjęcia wykonane w klimatycznym miejscu Agroturystyka Dolina Bobrów A. Michalik

Oferuję Państwu ręcznie robioną biżuterię, która powstaje z wielkiej pasji i jest spełnieniem marzenia o posiadaniu własnej kolekcji biżuterii. W ofercie znajdziecie Państwo biżuterię na co dzień wykonaną z naturalnych kamieni, które jak wiadomo dzięki swoim właściwościom pomagają nam przezwyciężać przeciwności losu. Dzięki temu iż jest to wykonywana ręcznie na zamówienie biżuteria, jest możliwość wyboru  odpowiedniego dla Siebie naturalnego kamienia, który wesprze Państwa wewnętrzną siłę. W biżuterii z naturalnymi kamieniami są do wyboru bransoletki morsecode, w których to dodatkowo kamienie pomagają mi napisać znak zodiaku bądź ważną dla Państwa życiową sentencję, przy użyciu kodu morsa. Drugą do wyboru jest kolekcja Zodiac oraz Zodiac Mat Men, w których to na pięknej, unikatowej drewnianej przekładce jest wygrawerowany znak zodiaku. Bransoletka dodatkowo może być spersonalizowana poprzez wybór kamieni, które będą wsparciem w życiu codziennym. Największą dumą, od której wszystko się zaczęło i którą chcę Państwu zaoferować jest biżuteria wykonana techniką sutasz, która skradła moje serce. W ofercie można znaleźć kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki sutasz na co dzień oraz wyjątkowe okazje (śluby). Jest to robiona na zamówienie biżuteria, dlatego też jest możliwość wyboru wzoru gotowego, a także możliwość samodzielnego stworzenia niepowtarzalnego projektu (oczywiście bardzo chętnie w tym pomogę). Moje prace wykonane w technice sutasz mogą się pochwalić pięknym wykonaniem zarówno z przodu jak i z tył, gdyż tył wykonanej przeze mnie biżuterii wykończony jest rzadko spotykanym haftem koralikowym. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z moją oferta na www.ewawronka.pl, a także do śledzenia mnie na mediach społecznościowych, gdyż tam staram się na bieżąco chwalić moimi cudeńkami.