Top
Nowości w sklepie

Filcowa Wielkanoc – 25.03.2012r


Witajce dziś ponadrabiam troche zaległości z postami. Ostatnio nie mam czasu na nic dlatego troche się tego uzbierało. Dziś zacznę od warsztatów filcowania, które odbyły się 25 marca w Cafe Roskosz na Ursynowe 😉
Tym razem pod kryptonimem WWF, czyli Wielkanocne Warsztaty Filcowania. Warsztaty porwadziłam z JuWinn Art. Powiedzieć, ze jesteśmy zadowolone to mało… jestesmy zachwycone. Znowu trafiła się fantastyczna grupa (Aldona, Ania, Beata, Bogusia, Jana i Teresa), pełna chęci, uśmiechu i jak sami widzicie na zdjęciach ze wszech miar utalentowana.
Techniką filcowania na mokro i sucho każdej z uczestniczek udało się stworzyć: kurczaka, jajko-pisankę, żonkila oraz tulipana… i to wszytko w niewie ponad 3,5 godziny ( a nie mówiłysmy, że zdolne?)
A oto i kilka zdjęć z niedzieli:Opinie klientów

I'm in love with my website.  Still can't believe how gorgeous it looks and I was able to do it...

Lena

5.0
2016-05-03T18:05:39+02:00

Lena

I'm in love with my website.  Still can't believe how gorgeous it looks and I was able to do it all by myself.  Your designs and customer support truly can not be beat.  Your awesome and I tell everyone I know looking for a site about your gorgeous themes.
Holy Cow does my new site look AWESOME!  My traffic has doubled since going live and all my readers love...

Amanda

5.0
2016-05-03T18:07:52+02:00

Amanda

Holy Cow does my new site look AWESOME!  My traffic has doubled since going live and all my readers love the new site.  I get so many compliments on how pretty it is.  The best is that people think I spent a fortune to have it designed.
Thank you for everything you did to help me get my site up and running.  Being new to wordpress your...

Anabelle

5.0
2016-05-03T18:24:44+02:00

Anabelle

Thank you for everything you did to help me get my site up and running.  Being new to wordpress your video tutorials really helped.  Love that you provide support and that I can actually get in contact with you when I have questions.
5
3