Zamknij oczy i przenieś się do gorących Indii… Dziś uszyłam dla Was kolczyki sutasz, które pozwolą Ci uzupełnić Twoja stylizację na miarę Bollywood!
W tym wzorze znajdziesz miękkie przejście pomiędzy energetycznymi kolorami. Kolczyki sutasz są odporne na zabrudzenia, elektryzowanie oraz utratę kolorów. Blask wypływający z kryształów Swarovskiego pozwoli Ci ocieplić całą stylizację modowa. Dzięki tym kolczykom nadasz całej aranżacji nietuzinkowy charakter. Chcesz wyglądać modniej? Dobierz orientalne dodatki z oferty Leśnej Pracowni w Tuszynie. Takie akcenty w postaci kolczyków sutasz dodadzą aranżacji śpiewną, romantyczną nutkę. Do kompletu mogę zaprojektować bransoletkę sutasz lub elegancki grzebień.

Kolczyki sutasz jak z Bollywood. Energetyczne kolczyki sutasz. Kolczyki sutasz powstają w Polsce 100% Leśna Pracownia w Tuszynie
Smak orientu kolczyki sutasz z kolekcji biżuterii sutasz HYACINTH

Kolczyki sutasz red, purple & orange zostały wykonane pracochłonną technik sutasz. Kolczyki sutasz szyte są ręcznie w mojej Leśnej Pracowni w Tuszynie.
Kolczyki sutasz należą do kolekcji biżuterii sutasz HYACINTH.

Tył kolczyków sutasz wykończony jest pracochłonnym haftem koralikowym z minimalna ilością zakończeń. Moje prace nie są podklejane filcem ani skóra przez co są o wiele lżejsze i bardzo ażurowe.
Kolczyki sutasz zabezpieczam specjalnym impregnatem , który chroni kolczyki sutasz przed zabrudzeniami i wilgocią.
Kolczyki sutasz szyte ręcznie gwarantują długą trwałość wyrobu, a dobrej jakości materiały jak użyte w kompozycji kryształy Swarovskiego blask i niepowtarzalność.

Kolczyki sutasz jak z Bollywood. Energetyczne kolczyki sutasz. Kolczyki sutasz powstają w Polsce 100% Leśna Pracownia w Tuszynie
Wykończenie tylu w kolczykach sutasz w stylu Bollywood Eva Sutasz