Top
Nowości w sklepie

Ametyst ~ ZDROWIE RELAKS TRZEŹWOŚĆ

CZAKRY : TRZECIE OKO, KORONY.

Ametyst to kamień szlachetny należący do grupy kwarcu. Jego nazwa pochodzi od greckiego słowa “amethystos” co dokładnie znaczy “nie pijany”.

Ametyst występuje w kolorach fioletowym i purpurowym, które to od wieków są utożsamiane władzą i siłą.

Ametyst to kamień harmonii i relaksu. Pomaga w przywróceniu równowagi osobom zestresowanym, przynosi spokój i uwalnia umysł od negatywnych myśli.

Minerał ten znakomicie sprawdza się w wzmacnianiu intuicji, sprzyja metamorfozom, samorealizacji oraz sprzyja odnajdywaniu w sobie talentów.

Ametyst jest kamieniem zapewniającym bezpieczeństwo poprzez odsuwanie od nas wszelkich nieszczęść. Pomaga również łagodzić konflikty w życiu osobistym i zawodowym, a także oczyszcza miejsca z nagromadzonych tam negatywnych energii.

Ametyst to kamień duszy ułatwiający komunikację ze swoim wewnętrznym JA dzięki czemu przynosi stabilność emocjonalną i wewnętrzną siłę.

Ametyst schowany pod poduszkę wspomaga leczenie bezsenności, wspomaga także regulację przemiany materii oraz łagodzi objawy chorób o podłożu nerwowym, ponad to pomaga w pozbyciu się urazów psychicznych.

Ametyst to jeden z najbardziej uduchowionych kamieni dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się podczas medytacji.

Minerał ten noszony przy sobie poprawia jasność umysłu oraz koncentrację.

Ametyst należy czyścić pod bieżącą wodą. Raz na kilka tygodni umieścić w nasłonecznionym miejscu w celu naładowania energią słoneczną. Dzięki czemu odzyska swój blask i właściwości. Odmiany ciemnego Ametystu mogą z czasem blednąć pod wpływem światła, zatem należy je przechowywać w zacienionym miejscu.

Ametyst to kamień zodiakalnych Baranów, Strzelców, Wodników, Ryb oraz Panien.

Karolina Kaszuba

Pani Ewo!
Współpraca z Panią była dla mnie czystą przyjemnością. Sutasz, który Pani dla mnie wykonała był (jest) przepiękny. Dzięki niemu poczułam się w tym wyjątkowym dniu jak księżniczka. Biżuteria tak delikatna, a zarazem bogata przykuła oko niejednego Gościa weselnego, a na zdjęciach wygląda zjawiskowo.
Polecam współpracę z tak utalentowanymi ludźmi!
Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.

Karolina Kaszuba

Ewa Wronka - Sutasz (soutache) Biżuteria sutasz | Biżuteria ślubna sutasz | Kolczyki sutasz | Bransoletki sutasz. Biżuteria z kamieni naturalnych. 100% hand made
5
2016-05-03T18:24:44+02:00

Karolina Kaszuba

Pani Ewo! Współpraca z Panią była dla mnie czystą przyjemnością. Sutasz, który Pani dla mnie wykonała był (jest) przepiękny. Dzięki niemu poczułam się w tym wyjątkowym dniu jak księżniczka. Biżuteria tak delikatna, a zarazem bogata przykuła oko niejednego Gościa weselnego, a na zdjęciach wygląda zjawiskowo. Polecam współpracę z tak utalentowanymi ludźmi! Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.
1
Ewa Wronka - Sutasz (soutache) Biżuteria sutasz | Biżuteria ślubna sutasz | Kolczyki sutasz | Bransoletki sutasz. Biżuteria z kamieni naturalnych. 100% hand made

Z miłości do piękna, biżuteria, która spełni oczekiwania każdej kobiety i mężczyzny.

Oferuję Państwu ręcznie robioną biżuterię, która powstaje z wielkiej pasji i jest spełnieniem marzenia o posiadaniu własnej kolekcji biżuterii. W ofercie znajdziecie Państwo biżuterię na co dzień wykonaną z naturalnych kamieni, które jak wiadomo dzięki swoim właściwościom pomagają nam przezwyciężać przeciwności losu. Dzięki temu iż jest to wykonywana ręcznie na zamówienie biżuteria, jest możliwość wyboru  odpowiedniego dla Siebie naturalnego kamienia, który wesprze Państwa wewnętrzną siłę. W biżuterii z naturalnymi kamieniami są do wyboru bransoletki morsecode, w których to dodatkowo kamienie pomagają mi napisać znak zodiaku bądź ważną dla Państwa życiową sentencję, przy użyciu kodu morsa. Drugą do wyboru jest kolekcja Zodiac oraz Zodiac Mat Men, w których to na pięknej, unikatowej drewnianej przekładce jest wygrawerowany znak zodiaku. Bransoletka dodatkowo może być spersonalizowana poprzez wybór kamieni, które będą wsparciem w życiu codziennym. Największą dumą, od której wszystko się zaczęło i którą chcę Państwu zaoferować jest biżuteria wykonana techniką sutasz, która skradła moje serce. W ofercie można znaleźć kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki sutasz na co dzień oraz wyjątkowe okazje (śluby). Jest to robiona na zamówienie biżuteria, dlatego też jest możliwość wyboru wzoru gotowego, a także możliwość samodzielnego stworzenia niepowtarzalnego projektu (oczywiście bardzo chętnie w tym pomogę). Moje prace wykonane w technice sutasz mogą się pochwalić pięknym wykonaniem zarówno z przodu jak i z tył, gdyż tył wykonanej przeze mnie biżuterii wykończony jest rzadko spotykanym haftem koralikowym. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z moją oferta na www.ewawronka.pl, a także do śledzenia mnie na mediach społecznościowych, gdyż tam staram się na bieżąco chwalić moimi cudeńkami.