Top
Nowości w sklepie

40 ~ Kolczyki „Salmon pink” sutasz (soutache)

Kolczyki „Salmon” sutasz (soutache)
Witajcie jak widać pierwsze kolczyki w kolorze łososiowym za mną 🙂 ciekawa jestem Waszej opini.
Z tych wszystkich koralików i sznureczków powstały wlaśnie one 😉
Ich szycie bardzo mnie wciągneło. Sutasz to coś więcej niż sznurki to magia jak dla mnie.
Odświeżona wersja wzoru, który ukazał się bardzo dawno temu. Zapewne go już nie pamiętacie.
Kolczyki zdobią kamienie agatu, jadeity oraz drobne koraliki Toho.
Główne kamienie do tej kompozycji cudne jadeity przyszły do mnie kilka dni temu ze sklepu www.qualcosa.pl – są bajeczne. Zdjęcie nie oddaje ich uroku niestety.
W tej kompozycji użyłam też Dagger Beads, Fire Polish, Toho, które dostałam z firmy www.kadoro.pl. Jadeity, które wszyłam na samym dole i piękny agat na samej górze pochodzi ze sklepu www.royal-stone.pl
Jestem bardzo zadowolona z efektu.
Kolczyki maja długość ok. 10cm, szerokość ok. 2,5-3cm.
Kolczyki są dwustronne, ażurowe i bardzo lekkie 🙂
Mogę wykonać ten wzór w tej kolorystyce lub innej na zamówienie.

Kolczyki „Salmon” sutasz (soutache)

Kolczyki „Salmon” sutasz (soutache)

Kolczyki „Salmon” sutasz (soutache)

Kolczyki „Salmon” sutasz (soutache)

Kolczyki „Salmon” sutasz (soutache)

Kolczyki „Salmon” sutasz (soutache)

Kolczyki „Salmon pink” sutasz (soutache)

Kolczyki „Salmon pink” sutasz (soutache)

Oferuję Państwu ręcznie robioną biżuterię, która powstaje z wielkiej pasji i jest spełnieniem marzenia o posiadaniu własnej kolekcji biżuterii. W ofercie znajdziecie Państwo biżuterię na co dzień wykonaną z naturalnych kamieni, które jak wiadomo dzięki swoim właściwościom pomagają nam przezwyciężać przeciwności losu. Dzięki temu iż jest to wykonywana ręcznie na zamówienie biżuteria, jest możliwość wyboru  odpowiedniego dla Siebie naturalnego kamienia, który wesprze Państwa wewnętrzną siłę. W biżuterii z naturalnymi kamieniami są do wyboru bransoletki morsecode, w których to dodatkowo kamienie pomagają mi napisać znak zodiaku bądź ważną dla Państwa życiową sentencję, przy użyciu kodu morsa. Drugą do wyboru jest kolekcja Zodiac oraz Zodiac Mat Men, w których to na pięknej, unikatowej drewnianej przekładce jest wygrawerowany znak zodiaku. Bransoletka dodatkowo może być spersonalizowana poprzez wybór kamieni, które będą wsparciem w życiu codziennym. Największą dumą, od której wszystko się zaczęło i którą chcę Państwu zaoferować jest biżuteria wykonana techniką sutasz, która skradła moje serce. W ofercie można znaleźć kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki sutasz na co dzień oraz wyjątkowe okazje (śluby). Jest to robiona na zamówienie biżuteria, dlatego też jest możliwość wyboru wzoru gotowego, a także możliwość samodzielnego stworzenia niepowtarzalnego projektu (oczywiście bardzo chętnie w tym pomogę). Moje prace wykonane w technice sutasz mogą się pochwalić pięknym wykonaniem zarówno z przodu jak i z tył, gdyż tył wykonanej przeze mnie biżuterii wykończony jest rzadko spotykanym haftem koralikowym. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z moją oferta na www.ewawronka.pl, a także do śledzenia mnie na mediach społecznościowych, gdyż tam staram się na bieżąco chwalić moimi cudeńkami.