Top
Nowości w sklepie

12 – sutasz (soutache) – Kolczyki " Słoneczny poranek"


Witajcie moi drodzy 🙂 Zima dała nam się we znami dlatego postanowiłam przywołać wiosnę.
Zrobiłam jak widzicie słoneczne kolczyki. Sfotografowałam ich cały proces tworzenia i prawdopodobnie powstanie tutorial lub będzie można je wykonać na całodniowych warsztatach.
Zdjęcia, które widzicie zostały zrobione przy kamienicy na Starym Mieście w Warszawie.
Kolczyki „Słoneczny poranek” zostały wykonane pracochłonną techniką haftu sutasz w kolorze żółto-pomarańczowo-czerwonym.
Kolczyki zdobią howlity, koral czerwony oraz drobne koraliki Toho.
Kolczyki posiadają srebrne bigle.
Długość z biglami wynosi ok. 9cm.
Wykończone zostały w minimalnym stopniu cienkim zamszowym materałem.
Kolczyki są bardzo lekkie oraz deliktne.
Kolczyki są unikatowe, ponieważ istnieje tylko ta jedna paraOferuję Państwu ręcznie robioną biżuterię, która powstaje z wielkiej pasji i jest spełnieniem marzenia o posiadaniu własnej kolekcji biżuterii. W ofercie znajdziecie Państwo biżuterię na co dzień wykonaną z naturalnych kamieni, które jak wiadomo dzięki swoim właściwościom pomagają nam przezwyciężać przeciwności losu. Dzięki temu iż jest to wykonywana ręcznie na zamówienie biżuteria, jest możliwość wyboru  odpowiedniego dla Siebie naturalnego kamienia, który wesprze Państwa wewnętrzną siłę. W biżuterii z naturalnymi kamieniami są do wyboru bransoletki morsecode, w których to dodatkowo kamienie pomagają mi napisać znak zodiaku bądź ważną dla Państwa życiową sentencję, przy użyciu kodu morsa. Drugą do wyboru jest kolekcja Zodiac oraz Zodiac Mat Men, w których to na pięknej, unikatowej drewnianej przekładce jest wygrawerowany znak zodiaku. Bransoletka dodatkowo może być spersonalizowana poprzez wybór kamieni, które będą wsparciem w życiu codziennym. Największą dumą, od której wszystko się zaczęło i którą chcę Państwu zaoferować jest biżuteria wykonana techniką sutasz, która skradła moje serce. W ofercie można znaleźć kolczyki, naszyjniki oraz bransoletki sutasz na co dzień oraz wyjątkowe okazje (śluby). Jest to robiona na zamówienie biżuteria, dlatego też jest możliwość wyboru wzoru gotowego, a także możliwość samodzielnego stworzenia niepowtarzalnego projektu (oczywiście bardzo chętnie w tym pomogę). Moje prace wykonane w technice sutasz mogą się pochwalić pięknym wykonaniem zarówno z przodu jak i z tył, gdyż tył wykonanej przeze mnie biżuterii wykończony jest rzadko spotykanym haftem koralikowym. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z moją oferta na www.ewawronka.pl, a także do śledzenia mnie na mediach społecznościowych, gdyż tam staram się na bieżąco chwalić moimi cudeńkami.