Top
Nowości w sklepie

1 roczek…

Witajcie kochani 🙂 Nie każdy o tym wie, ale dziś dla mnie jest wyjątkowy dzień. Dzień, który łączy moje sutaszowanie z działalnością blogową.
Dziś mija rok jak zdecydowałam się stworzyć swoją stronę/ bloga i odważyłam się umieszczać swoje twory by inni mogli je oceniać i komentować.
Czas szybko leci, jak dziś pamiętam swoje zmagania z oprogramowaniem, wzloty i porażki.
To dziś mija rok 🙂 Calutki rok…

(fot. znalezione w internecie)
Wiele się wydarzyło przez ten rok, wielu wspaniałych ludzi poznałam, ale i poznałam też osoby fałszywe i chciwe.
Mam nadzieje, że rok, który dziś rozpoczynam będzie pozytywny nie tylko dla mnie, ale i dla Was. Lubię jak jesteście usmiechnięci i pozytywnie nastawieni to daje mi wiarę w drugiego człowieka.
Chciałabym Wam podziękować za to, że jesteście i mnie wspieracie w moim pogłębianiu wiedzy i rozwijaniu techniki sutasz.
Dziękuje Wam i ciekawa jestem co przyniesie kolejny rok 🙂
Miłego dnia Kochani 🙂

Opinie klientów

I'm in love with my website.  Still can't believe how gorgeous it looks and I was able to do it...

Lena

5.0
2016-05-03T18:05:39+02:00

Lena

I'm in love with my website.  Still can't believe how gorgeous it looks and I was able to do it all by myself.  Your designs and customer support truly can not be beat.  Your awesome and I tell everyone I know looking for a site about your gorgeous themes.
Holy Cow does my new site look AWESOME!  My traffic has doubled since going live and all my readers love...

Amanda

5.0
2016-05-03T18:07:52+02:00

Amanda

Holy Cow does my new site look AWESOME!  My traffic has doubled since going live and all my readers love the new site.  I get so many compliments on how pretty it is.  The best is that people think I spent a fortune to have it designed.
Thank you for everything you did to help me get my site up and running.  Being new to wordpress your...

Anabelle

5.0
2016-05-03T18:24:44+02:00

Anabelle

Thank you for everything you did to help me get my site up and running.  Being new to wordpress your video tutorials really helped.  Love that you provide support and that I can actually get in contact with you when I have questions.
5
3